Hakan Sabancı ile ilişkisi bitti mi? Hande Erçel’den açıklama

Yaklaşık iki yıldır aşk yaşayan oyuncu Hande Erçel (30) ile iş insanı Hakan Sabancı’nın (33), ilişkilerini evlilikle taçlandıracağı konuşuluyor. Erçel, sevgilisinin abisi Hacı Sabancı’nın eşi Nazlı Sabancı’nın da aralarında olduğu kız arkadaşlarıyla birlikte Portekiz’in başkenti Lizbon’a gitmişti.

Tatilde neşelerinin bir hayli yerinde olduğu gözlenen Sabancı ve Erçel’in Lizbon pozları kısa sürede sosyal medyada gündeme oturmuştu.

“ELTİ DEMEYELİM”

Güzel oyuncu, önceki gün Levent’de bir yapım şirketine girerken görüntülendi. Basın mensuplarının “Müstakbel eltinizle tatile gittiniz, nasıl geçti?” sorusuna Erçel, “Öyle demeyelim (elti). Arkadaşlarımla güzel bir tatil oldu, çok güzel geçti, kız kıza eğlendik” cevabını verdi.

“ÇOK GÜZEL GİDEN BİR İLİŞKİ YAŞIYORUM”

Hakan Sabancı ile ayrıldıkları yönünde çıkan haberlerin hatırlatılması üzerine ise ünlü isim, “Bu haberler nereden çıkıyor hiç bilmiyorum. Öyle bir durum yok, her şey çok yolunda ve güzel gidiyor. Çok güzel bir ilişki yaşıyorum” sözleriyle ayrılık iddialarını net bir şekilde yalanladı.

BARIŞ ARDUÇ CEVABI!

Yapım şirketine toplantı için gelen Erçel, Barış Arduç ile partner olacağı yönünde haberlerle ilgili, “Şu anda ne desem doğru olmaz, netleşsin daha sağlıklı şekilde konuşuruz. İçime sinen ve mutlu olduğum bir proje ile ekranlarda olacağım. Karakterim, partnerim ya da hikayenin konusuyla ilgili detay vermem şu an için doğru olmaz” ifadelerini kullandı.

CANNES YOLCUSU

Cannes Film Festivali’ne gideceğini söyleyen ünlü oyuncu, “Yarın yola çıkıyorum, çok heyecanlıyım. Daha valizimi yapmadım, buradaki toplantıdan sonra apar topar gidip hazırlanacağım. Hem iş hem de tatil yapacağım, biraz kalacağım orada” açıklamasını yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x